The emerging markets in CE, SE and Eastern Europe include Romania, Poland, Hungary, Turkey, Serbia.

The emerging markets in CE, SE and Eastern Europe include Romania, Poland, Hungary, Turkey, Serbia.
The emerging markets in CE, SE and Eastern Europe include Romania, Poland, Hungary, Turkey, Serbia, Lithuania.

Thursday, 10 May 2018

B2B Matchmaking z kwalifikowanymi importerami / dystrybutorami / dostawcami w Europie Wschodniej

Kim są główni importerzy i dystrybutorzy w Europie Wschodniej? Jak eksportować do Rumunii, Serbii lub na Węgry? Jak znaleźć najlepszych kupujących w Serbii lub w Bułgarii? Kim są najbardziej wykwalifikowani dostawcy lub wykonawcy w Europie Środkowo-Wschodniej lub w Europie Południowo-Wschodniej? Jak znaleźć dobrych partnerów biznesowych na rynkach takich jak Rumunia? 
http://market-entry-romania.blogspot.ro/2017/12/b2b-matchmaking-with-qualified.html

B2B Matchmaking z kwalifikowanymi importerami / dystrybutorami / dostawcami w Europie Wschodniej

Od ponad 20 lat FRD Center oferuje usługi kojarzenia B2B w Rumunii i na innych rynkach wschodzących w Europie, takich jak Polska, Węgry, Turcja, kraje bałtyckie itp.

Wielu naszych klientów wynajmuje nasze usługi kojarzenia B2B dopiero po wielokrotnych próbach, aby zidentyfikować i wyznaczyć wiarygodnego dystrybutora importerów lub lokalnego dostawcę / producenta na tych rynkach po tym, jak użyli swoich wewnętrznych zasobów bez powodzenia.

Nasze usługi obejmują identyfikację i wybór najbardziej istotnych celów, bezpośrednią łączność na poziomie Managera, prezentację produktów / usług Klienta, dążenie do uzyskania zainteresowania w 1-2-1 spotkaniu z przedstawicielem Klienta, zorganizowanie i potwierdzenie 1-2 -1 spotkania biznesowe w agendzie komercyjnej / planie podróży służbowych na rynku, pomoc w lokalizacji, działania następcze itp.

Więcej informacji na temat procesu wyszukiwania i wyboru importera-dystrybutora można znaleźć w naszej broszurze B2B pod tym linkiem: http://www.frdcenter.ro/assets/FRD-Center-Market-Entry-and-Business-Matchmaking-Support.pdf

Czy chcesz nawiązać kontakt z lokalnymi wyspecjalizowanymi importerami-dystrybutorami i bezpośrednimi nabywcami lub z lokalnymi dostawcami / producentami na rynkach takich jak Rumunia, Czechy, Bułgaria? Być może możemy współpracować.

W celu uzyskania dopasowanych danych sektorowych i kojarzenia B2B z graczami na rynkach wschodzących w Europie, w celu wprowadzenia produktu do potencjalnych nabywców w Rumunii, Polsce, Czechach, Serbii, na Litwie itp., Prosimy o kontakt z zespołem FRD Center pod adresem: 
email: europa@ frdcenter.ro lub tel: +4021 411 1459/60/61

FRD Center oferuje badania rynkowe w Europie Wschodniej i regionie, kojarzenie B2B w Europie Środkowo-Wschodniej i SEE, pomoc w zakresie M & A w Rumunii, w Europie Środkowo-Wschodniej i Europie Południowo-Wschodniej, na rynkach wschodzących w Europie. 
http://www.frdcenter.ro/assets/FRD-Center-Corporate-Presentation-2017.pdf

Usługi FRD Center B2B Matchmaking polegają na identyfikacji i selekcji najbardziej istotnych celów, bezpośredniej współpracy na poziomie Managera, prezentacji produktów / usług Klienta, dążeniu do uzyskania zainteresowania w 1-2-1 spotkaniu z przedstawicielem Klienta, aranżacji i potwierdzanie 1-2-1 spotkań biznesowych w agendzie komercyjnej / planie działalności na rynku, pomoc w lokalizacji, monitorowanie itp.

FRD Center (www.frdcenter.ro) organizuje spotkania B2B, misje handlowe, przedstawicielstwa handlowe i kojarzenie biznesowe między producentami zagranicznymi, producentami, eksporterami i lokalnymi kupującymi, importerami-dystrybutorami, hurtownikami, dostawcami w Rumunii, Europie Wschodniej i na rynkach wschodzących w Europie. 
http://www.frdcenter.ro/English/b2b_matchmaking.htm

#Rumuńskiimporter #Rumuńskidystrybutor #Rumuńskikupujący #eksportdoRumunii #możliwośćeksportu #eksport 
wejście na rynek do Rumunii, wejdź na rynek do Rumunii, znaleźć partnerów biznesowych w Rumunii, znaleźć importerów w Rumunii, znaleźć dystrybutorów w Rumunii, rynek rumuński, Możliwości rynku rumuńskiego 

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.